O FIRMIE

Nasza firma jest producentem cylindrycznych opakowań tekturowych, potocznie nazywanych tubami tekturowymi. Wieloletnie doświadczenie zdobywane i wykorzystywane od momentu powstania zakładu w 2001 roku przekładamy na sukces nasz i Naszych Klientów.

Opieramy się na kreatywności i profesjonalizmie naszych pracowników będących blisko Naszych Klientów, służących wiedzą i doświadczeniem w codziennej współpracy. Intensywnie inwestujemy w rozwój produktów i firmy, bacznie przyglądamy się kierunkom i trendom obowiązującym we współczesnym designie opakowań tak, by móc reagować na wszelkie potrzeby rynku.

PRODUKCJA OPAKOWAŃ

Produkcja opakowań to nasza specjalność. Znamy się na tym i niczego nie pozostawiamy przypadkowi. Staramy się ciągle poprawiać jakość oraz wydajność maszyn i ludzi.

Na prężnie rozwijającym się rynku opakowań tekturowych, wyróżniającą nas cechą jest jakość. Począwszy od prostych, szarych tub mailingowych, poprzez tuby z membraną aluminiową, a kończąc na tubach ozdobnych, nie pozwalamy sobie na odchylenia od wysokich standardów jakie sobie wyznaczyliśmy.

Dziesiątki tysięcy tub tekturowych, które codziennie opuszczające halę produkcyjną, są starannie kontrolowane i dostarczane do Klientów w Polsce oraz do krajów w Europie i na świecie.

BACK