TUBY Z MEMBRANĄ

Maksymalna ochrona przed wilgocią i utratą właściwości przechowywanych produktów połączona z optymalną prezentacją Twojego produktu, to przyczyna popularnego wykorzystania tego opakowania w różnych dziedzinach.

Tuba z membraną zapewni ochronę przed przypadkowym otwarciem Twojego produktu w sklepie oraz daje możliwość ponownego zamknięcia opakowania po pierwszym użyciu dzięki plastikowemu wieczku.

Wnętrze tub z wklejoną lub wgrzaną warstwą aluminium zapewnia doskonałe właściwości barierowe opakowania. Utrzymuje aromat i zapewnia długi okres przydatności.

Obecnie proponujemy Klientom najpopularniejsze w Europie średnice 73 i 99 mm.

Uwaga: minimalna zewnętrzna wysokość takiej tuby wynosi 95 mm.

Zastosowanie:

  • Produkty spożywcze takie jak: przyprawy, kawy, kakao, herbaty, napoje instatnt
  • Kosmetyki
  • Tytoń
  • Produkty chemiczne

ZOBACZ DOSTĘPNE ZAMKNIĘCIA

Tuby z membraną charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz możliwością późniejszego wykorzystania opakowania tekturowego do przechowywania innych produktów. Dlatego zamknięcia do nich również muszą sprostać wymogowi długiego użytkowania. Wykonujemy je z elastycznego tworzywa sztucznego w podstawowych kolorach: czarnym, białym, czerwonym, żółtym, zielonym, brązowym i niebieskim.

Dostępne zamknięcia to:

– polietylenowe wieczka (nakładane lub wciskane) i denka (wciskane) w średnicach fi 73 mm i fi 99 mm;

– metalowe w kolorach srebrnym lub złotym, z wieczkami tłoczonymi;

UWAGA:

Do tub z membraną z metalowymi denkami potrzebna jest zawijarka, która zawinie denko na tubie. Więcej informacji na tuby@tuby.com.pl

BACK