O FIRMIE

Tuby K. Jakubowski Sp. z o.o. od 2001 roku zajmuje się produkcją wysokiej jakości cylindrycznych opakowań tekturowych z przeznaczeniem na środki spożywcze, chemiczne, gadgety i alkohol. Wieloletnie doświadczenie w produkcji przekładamy na sukces nasz i naszych Klientów.

OBSŁUGA KLIENTA

Dzięki profesjonalnej i kreatywnej kadrze jesteśmy w stanie sprostać wysokim wymaganiom jakie stawia przed nami prężnie rozwijająca się branża opakowań. Bacznie przyglądamy się obecnie obowiązującym trendom w designie i jesteśmy otwarci na nowe sugestie tak, by w pełni zadowolić Naszych Klientów.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając jak najlepszą obsługę, zaczynając od wyjaśnienia podstawowych sformułowań, przez doradzenie odpowiedniego opakowania, a kończąc na wysyłce gotowego produktu spełniającego wysokie wymogi jakościowe, które sami sobie wyznaczyliśmy.

PRODUKCJA

Dynamicznie rozwijający się rynek opakowań wymaga od Nas ciągłego wyczulenia na nowinki technologiczne oraz zmieniające się przepisy. Dzięki stałym, certyfikowanym dostawcom, gwarantujemy, że nasze opakowania tekturowe są najwyższej próby, jednocześnie staramy się ciągle poprawiać jakość i wydajność produkcji. Nasze tuby są sprawdzane pod względem jakościowym na każdym etapie produkcji i niczego nie pozostawiamy przypadkowi.

Dzięki szerokiej gamie produktów jaką posiadamy, jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie Klienta.

BACK