OGÓLNE WARUNKI

Przygotowanie oferty

Oferta wykonywana jest indywidualnie na podstawie przesłanego zapytania Klienta. Czas przedstawienia oferty cenowej i warunków realizacji zamówienia następuje w ciągu 2 dni roboczych. W przypadku tub ozdobnych zawierających hot stamping lub tłoczenia, czas oczekiwania może się wydłużyć. Oferta wysyłana jest drogą mailową w pliku PDF. Przesłane oferty zawierają szczegółowe informacje o produkcie, terminach realizacji i płatności oraz logistyce.

Świadomość Klienta

Klient chcący zapakować swój produkt w tubę tekturową powinien posiadać wiedzę związaną z właściwościami, składem produktu (artykuły spożywcze, środki chemiczne), ponieważ mogą one powodować uszkodzenia elementów składowych opakowania (reakcja chemiczna).

Warunki przechowywania towaru

Produkt należy przechowywać w warunkach stabilnych, w pomieszczeniach o temperaturze pokojowej (18⁰C – 22⁰C). Nie zaleca się drastycznie zmieniać warunków magazynowania produktu, np. z bardzo suchego, ciepłego powietrza do pomieszczenia wilgotnego, zimnego. Warunki, które są niekorzystne do przechowywania tub tekturowych, to głównie wilgoć i przesuszone powietrze.

Projektowanie etykiet

Jesteśmy w stanie polecić naszemu Klientowi rzetelne studio graficzne, z którym współpracujemy od wielu lat oraz doradzimy w jaki sposób przygotować projekty etykiety, aby zadowolenie Klienta było 100%. Najważniejszą rzeczą przy projektowaniu etykiet jest znajomość opakowania. Elementy graficzne zamykające się na obwodzie tuby mogą przesunąć się z tolerancją do +/- 2,5 mm na łączeniu.

Ogólne informacje

Wykonujemy kalkulacje do max 4 wariantów.
Zapytania nadesłane po godzinie 15:00 będą traktowane jako zapytania na następny dzień.
Zapewniamy darmowe próbki naszych towarów.

Dokumenty

Na polecenie Klienta, wystawiamy Deklaracje Produkowanego Wyrobu oraz umieszczamy Karty Paletowe na paletach/paczkach z towarem.

Transport

Korzystamy z zaufanych spedytorów, krajowych lub zagranicznych, i w razie potrzeby możemy zorganizować transport tub w wybrane miejsce.

BACK