WARUNKI OGÓLNE

1. Przygotowanie oferty:

Oferta wykonywana jest indywidualnie na podstawie przesłanego zapytania Klienta. Czas przedstawienia oferty cenowej i warunków realizacji zamówienia następuje w ciągu 2 dni roboczych. Oferta wysyłana jest drogą mailową w pliku PDF

2. Świadomość Klienta:

Klient chcący zapakować swój produkt w tubę tekturową powinien posiadać wiedzę związaną z właściwościami, składem produktu (artykuły spożywcze, środki chemiczne), ponieważ mogą one powodować uszkodzenia elementów składowych opakowania (reakcja chemiczna).

3. Warunki przechowywania towaru:

Produkt należy przechowywać w warunkach stabilnych, w pomieszczeniach o temperaturze pokojowej (18⁰C – 22⁰C). Nie zaleca się drastycznie zmieniać warunków magazynowania produktu, np. z bardzo suchego, ciepłego powietrza do pomieszczenia wilgotnego, zimnego. Warunki, które są niekorzystne do przechowywania tub tekturowych, to głównie wilgoć i przesuszone powietrze.

4. Projektowanie etykiet:

Jesteśmy w stanie polecić naszemu Klientowi rzetelne studio graficzne, z którym współpracujemy od wielu lat oraz doradzimy w jaki sposób przygotować projekty etykiety, aby zadowolenie Klienta było 100%.

Wykonujemy kalkulacje do max 4 wariantów.

Zapytania nadesłane po godzinie 16:00 będą traktowane jako zapytania na następny dzień

BACK